Barbaros Hayreddin Episode 5 Urdu Subtitles free

Nedir bu yeğenim böyle? Barbaros Hayreddin Episode 5 Urdu Subtitles free Hani sen dedin ya hala fırtına koptu, sağlam dur diye. Dünya çökecek… Çöktü işte. Hem de nasıl çöktü. Abimi kaybettim, evladım dediğim Tanker’i kaybettim. Kardeşim dediğim Taklacı’yı kaybettim.

Barbaros Hayreddin Episode 5 Urdu Subtitles free

Kızım gibi sevdiğim Cavidan’ı kaybettim. Yanımızdaki nice evlat gitti… Daha sayayım mı? Hasan vuruldu gözümün önünde. Sibel’i korurken vurulmuş öyle mi? Sibel yanından bir dakika ayrılmadı, nasıl da cesur herkese kafa tuttu. Hani diyordum ya sana, ben bu sevdadan vazgeçtim diye.

Bugün bir an öldü sandım. Böyle yer ayağımın altından çekildi sanki… Her yer karardı, sesler sustu, renkler kayboldu. Yok hala ben boş konuşmuşum. Ben Sibel’den vazgeçemem. Ben bugün anladım ki Sibel benim nefesim olmuş. Anladım ki bir isyan olmuş bu sevda bende. Sibel iyileşecek Ramo, iyi olacak.

Hasan da iyi olacak. Ah abim ah! Deli cesareti var bunda, az kendini korusa. Sırf bu yüzden geride tutuyorum onu. Ona bir şey olursa… Abi! – Ne oldu bana? Hasan? – Abi iyi misin? İyi misin? Yav ne bileyim ben. Karnımdan bi yer hava alıyor gibi ama iyiyim heralde. Neyse sen lafını tamamla bakayım.

Barbaros Hayreddin Episode 5 Urdu Subtitles free

Hangi lafımı? Bana bir şey olursa ne olurdu? Çok mu seviyosun lan sen beni ha? Bana bişey olsa yakıp yıkar mıydın bu dünyayı? Söyle bakayım. – Yakardım lan tabi. Görmem lazım. Benim gidip görmem lazım. – Tamam tamam. Tamam yenge, Hasan abi iyi hastaneye götürdüler.

Player
Türkçe Urdu download

Yarası ağır biraz sadece. Sen çocuklara bak benim gitmem lazım. Tamam tamam Afet tamam! Tamam Afet’im tamam, gidersin gidersin! Dur bi gidersin. Bücür sen onlar neredelerse yengeni oraya bırak. Sen de git hazırlan. Hazırlan çabuk haydi haydi. – Haydi haydi. Hadi hadi ben de geliyorum hadi. Dünya bir olmuş üzerimize geliyor sanki Ramo.

<<Pervious Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu