Alparslan Episode 41 Urdu Subtitles free

Daha, çiçeği burnunda bir üye olan, Alparslan Episode 41 Urdu Subtitles free Haruncan Karacabey ilk işinde başarısız oldu. Ve buyurun sandalyesi boş kaldı. Hem de Haruncan Bey’i, bizim muhalefetimizi dikkate almadan Konsül’e getiren sizsiniz. Siz benim kararlarımı mı sorguluyorsunuz Raşit Hanzade?

Alparslan Episode 41 Urdu Subtitles free

Sayın Halit Bey, kararlarınıza biat ediyoruz ama, sonuca baktıkça olumlu düşünecek herhangi bir şey yok. Sizin yönettiğiniz, Yunanistan ile sıcak çatışma yaratacak füze operasyonu, başarısız oldu. Red Embers yok edildi. Endişe etmemizi makul karşılayın. Bunun gerekçelerini bu huzurda, ayrı ayrı ifade ettim. Beni asıl endişelendiren konu, Sayın Harun Karacabey’in akıbetinin hâlâ açıklanamamış olması.

Bu durumda hiçbirimiz kendimizi güvende hissetmiyoruz. Her şeyin değişmesine çok az kaldı Peyami kardeşim. Siz sükunetinizi koruyun. Halit Bey, bakın dağdaki örgüt parçalanmaya bölünmeye başladı, her şey karıştı. Yani Konsül’ün durumu ortada. Haddinizi aşmayın Gani Bey kardeşim. Halit Bey, bir otorite boşluğu var Konsül’de. Bu masada, otorite boşluğundan bahsedilemez.

Player 1
Player 2
Türkçe Urdu download

Şimdi, ben Halit Yıldırım, İstanbul Konsül’ünün başkanı olarak, yeni bir dönem başlatıyorum. Türkiye Cumhuriyeti içinde, toptan bir temizlik harekatı başlatılacak. Yücel Müdür siz izah edin lütfen. Alparslan Episode 41 Urdu Subtitles free Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin, bölgesel güç olmasını sağlayacak, bir çok hamle, yıllarca, Fettah Dahhak’ın, devletin içine soktuğu kadrolarla başarıyla engellendi. Hı hı.

<<Pervious Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu