Kurulus Osman Episode 113 Urdu Subtitles free

Böyle şaka olur mu ya? Kurulus Osman Episode 113 Urdu Subtitles free Gel, gel benim bir tanecik karım. Ya hala allah aşkına bu manyak. Sen niye izin veriyosun ölümün şakası mı olur? Olmaz Afet olmaz da, sen kocanı bilmiyor musun deli işte. Hala ne oldu ki. Ya ölü taklidi yaptım ona kızıyor. Ah abim ah abim! Yapma yapma kadın zaten kahroldu.

Kurulus Osman Episode 113 Urdu Subtitles free

Ha biliyom tamam sinirleri bozuk işte. Ramo kardeşim tam zamanında geldi kefeni yırttık. Boz kardeşim sen de tam zamanında gelip bacımı kurtarmışsın eyvallah. Ne demek abi. Sen de iyisin maşallah? İyiyim iyiyim, mahalle nasıl? Herkes iyidir inşallah. Çok kaybımız var abi. Ama hep beraber toparlayacağız inşallah. İnşallah.

Cemil sen misin? Sen kimsin? Halef bu, patron. Ha bu o mu… Hayırdır? Feraye Hanım, Feraye Yıldız’ın parasını vermiyormuşsun? Feraye kim? Adınıda mı bilmiyorsun çalışanlarından biri işte. Feraye Yıldız. Nereden bileceğim. Kadının parasını hemen gelip buraya koyuyorsun. Ben de kendisine iade ediyorum. Sen de fazla uzatmıyorsun hadi. Sen kimsin lan?

Gelmişin buraya racon kesiyorsun, defol git! Baksana elim nasıl da titriyor. Ben gideyim ya değil mi? – İyi olur. Eyvallah. Halef hadi gardaş. Sibel. İyi misin? Hiç vazgeçmeyeceksin değil mi? Neyden? Beni kurtarmaktan. Seni ne kurtacağım. Ben kendimi düşünüyorum. Kendimi kurtarıyorum. Neden dersen… Sensiz olmak senle olmaktan daha zor.

Kurulus Osman Episode 113 Urdu Subtitles free

İyi bir şey mi dedin kötü mü, hiçbir şey anlamadım. Sana bir şey olsa beni kim bıçaklayacak. Keşke bütün düşmanlarım senin kadar merhametli olsa. Artık düşman değiliz. Düşman değilsek neyiz? Sibel. Geçmiş olsun. Sibel, ah benim güzel kızım daha iyisin değil mi? İyiyim dede. Merhaba. Sağol. Ablamın hayatını kurtardın. Doktorunla konuştum.

Player 1

Player 2

Player 3

Türkçe Urdu download

Biraz istirahat et, seni eve gönderecekler. Bir şey mi oldu, niye geldin? Aleykümselam. Cino! İki şeyle ilgili gösteriş yapan erkekten nefret ederim. Biri silah, ötekisi para. Yok ya bu gösteriş değil bu senin paran. Ben sana kaç kere söyleyeceğim. Benim kimsenin yardımına ihtiyacım yok. Yok sen yanlış anladın, bu yardım parası değil kendi kazandığın paran. Hani patron vermiyor dedin ya, biz görüştük kendisiyle, verdi. Görüştün?

Kurulus Osman Episode 113 Urdu Subtitles free

Nasıl bir görüşme oldu bu? Kibarca. Karşılıklı oturduk birer çay içtik, ben rica ettim durumu anlattım. Tak diye çıkardı verdi. Birlikte fotoğrafta çektirdiniz mi bari? Yok istemedim çok çirkindiler. Peşimize düşecekler. Dostu diyecekler biliyorsun değil mi? Sonra ikimizi de bitirecekler. Tabi artık orada çalışmama da izin vermezler. Sen zaten artık orda çalışmasan mı acaba?

<<Previous Episode | Next Episode>>

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu