Kurulus Osman Episode 112 with Urdu Subtitles free

Buna asla müsaade etmem. Kurulus Osman Episode 112 with Urdu Subtitles free Ayrıca bu süreç, benden önce yaşananların sonucudur. Halit Bey! Harun Karaca Bey’in bir sözünü hatırlatmak isterim. Tabi sizi desteklemek mahiyetinde söylüyorum.

Kurulus Osman Episode 112 with Urdu Subtitles free

Harun Bey derdi ki: “İstanbul Konsülü, yani bu masa geçmişe değil,” “geleceğe bakar.” derdi. Katılıyorum. Önümüze bakalım ve daha fazla zaman kaybetmeyelim. Burada kaybettiğimiz her saat, hepimiz için güç ve para kaybı anlamına geliyor. Önümüze bakabilmemiz için, durumu masanın üstüne net olarak koymamız icap eder. O zaman anlatın da dinleyelim. Evet dinleyelim.

Turkce Urdu

Yıllardır sınır ötesi operasyonlarda, büyük başarıyla adını duyurmuş olan Red Embers, İstanbul’da birkaç avuç, serseriye karşı başarısız oldu. Ya bu nasıl açıklanabilir? Kadimçeriler. Fettah Dahhak, hepinizi uyarmam konusunda net bir talimat gönderdi. Bizi yok etmek için, çetin bir savaşa girişmiş durumdalar.

Benim musluk açıldı yine. Hadi sen, çay koy da içelim yoksa sabaha kadar susmam. Susma. Senelerdir dinledim seni. Kurulus Osman Episode 112 with Urdu Subtitles free Senelerce daha dinlesem bıkmam. Afiyet olsun. Hay Hakk! Konsül toplantımızın, bu olağanüstü durumda bile, yine kutsal mekanımızda yapılması, yani pek de alışık olduğumuz bir durum değil Sayın Halit Yıldırım. Benim başkanlığımdaki konsül, yeniliklere açık olmak zorundadır Muammer Hoca. Bu sakın başarısızlığa alışmak anlamına gelmesin.

Akıncılar gibi hereket ediyorlar. Artık, sadece masa başında gizlenerek, ses çıkarmaktan endişe ederek, duramayız. Açık bir mücadele, gerekiyorsa savaş, zaruri oldu artık. İstanbul Konsülü yok edilemez. Kimse endişelenmesin. Hepimiz gerçekleri görmek ve üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Sayın Fettah Dahhak’ın da, hasta yatağında olmasına rağmen bizi düşündüğünü biliyoruz.

İstanbul Konsülü, Türkiye’nin yeni yüz yılın sahibi olma ihtimaline karşı çıkacak kadar güçlüdür. Ve bunu herkese göstereceğiz. Keşke içimiz, sizinki kadar rahat olabilse. Yahu! Sayın Karacabey’in yokluğunda bütün işler birbirine girdi, öyle değil mi? Yani buna hepimiz de tanıklık ettik. Şimdi bu konuda, şüphesi olan bir Konsül üyemiz var mı?

Player -1

Player-2

Türkçe Urdu download

Sevr planıyla ilgili hayallerimizi yeniden, masaya getirmesindeki katkısı büyük. Yok sayılamaz. Bu, şüphe götürmez bir gerçek. Kurulus Osman Episode 112 with Urdu Subtitles free Yani Türkiye’nin dizginlenmesi için en önemli katkı, Sayın Dahhak’ın kadrolarından gelmiştir.

<<Previous Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu