Savasci Episode 28 Urdu Subtitles free

Müsaade etmem! Bu çocuk… Savasci Episode 28 Urdu Subtitles free …Harun Karacabey’in hırsının kurbanı. Oğlumun suçu yok. Eğer izin verirsen bütün suçlamaları Harun Karacabey’in üstüne yıkarım. Harun eğer oğlunu görmeye gelmezse, ona sahip çıkmazsa ne gerekiyorsa yap! Haruncan teröristler tarafından kaçırıldı. Dövüldü ve işkence edildi.

Savasci Episode 28 Urdu Subtitles free

Eylemler zorla ve cebren yaptırıldı. Haruncan’ın avukatı olarak aynen böyle rapor ettim emniyete. Peki bütün bunlar… …onu hapisten kurtarmaya yetecek mi? Yetmezse, yaşadığı travmalar yüzünden akli dengesinin yerinde olmadığı teziyle hareket ederiz biz de. Eğer Harun oğlumu silerse sen de onun üstünü çizeceksin!

Savasci Episode 28 Urdu Subtitles free

Ne gerekiyorsa yapacaksın! Yani… …yıllardır planladığımız gibi. Evet. Anne. Oğlum. Haruncan. Ulan Ferdi, aha bu sazı eline alıyorsun, alıyorsun iki tıngır falan geri bırakıyorsun. Gören de çalabiliyorsun sanacak. Kim, ben mi? E bir bak, başka Ferdi var mı burada?

Alparslan Episode 32 Urdu Subtitles

Hayır yani çalamıyorsun deyince şaşırdım bir an. Beş yaşından beri yarenlik eder bu saz bana o da, ben de ilk defa böyle bir şey duyuyoruz. Ha çalabiliyorsunuz yani? Çalmak mı? Türkü bile söyletirim. Tamam, boş ver saza söyletmeyi. Çalmayı becerirsen, söylemesi benden. Hadi canım.

Previous Episode | Next Episode

18 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu