Alparslan Episode 46 Urdu Subtitles free

Bu ne lan? Aha helikopter! Alparslan Episode 46 Urdu Subtitles free Tanrıma geliyorlar. Uyan, uyan, uyan! Lan, Aptik. Neler oluyor oğlum? Musti geliyor. Helikopter! Helikopter nedir? Alarmı çal çocuk alarmı gelirler Uyan! Uyan! Uyan! Uyan! Uyan! Uyan! Maymun mu? Hâlâ baskın bir fidan var polis! Teşekkürler Koşmak! Babanı uyandır! Geliyorlar! Geliyorlar!

Turkce Urdu

Annen onu uyutmayacak! Neler oluyor Ay’a ne olur? Tekmelerle geliyorlar. Yani sadece dinleme Koş, uyan Ramo, gidelim. Tüm birimler hedefe 10 dakika uzaklıktadır. Neler oluyor Dışarıdan geliyor. Uyan! Uyan! Baskın erkekler var! Efendiler! Böylece! Meme! Baba! Oğlum! Yine ne oldu? Altın için mi işedin? Annemle ne alakası var? Polis mahalleye baskın düzenledi!

Alparslan Episode 46 Urdu Subtitles free

Ne yapıyorsun? Arkanı dön! Hasan polisler geldi. Felaket duydum. Duydum! Polis geliyor! Hadi, acele et, gidelim! Koş koş koş! Neden uyanmıyorsun kardeşim? Hadi gidelim! anladın anladın mı Hadi gidelim buraya gel kardeşim! hızlı gel Çabuk içeri gel! Operasyon alanına yaklaşıyoruz. Hadi gidelim! hadi herkes gidelim arkadaşlar barikatlarda! Hadi gidelim! Polis geliyor!

Koşmak için can atıyorum! Batıdan yaklaşıyoruz. Tüm birimler hedefin beş dakika içinde. Gelsinler korkma. Hiçbir şey olmuyor Doğu girişinden yaklaştık. Tahmini varış süresi iki dakikadır. İşte geliyor! Helikopter 1, sokakları tarıyoruz. Koş, oradan koş! Her yerde ara! Sağa ve sola bakın. Destek yok? Şu an sokaktayız. Siparişlerinizi bekliyoruz. Kaçmalarına izin verme!

Alparslan Episode 46 Urdu Subtitles free

Kaçının Kaçının Kaçının Kaçının! Koş koş! Tüm birimler bölgeyi kuşatıyor! – Bende var Gözlerini aç! Git git! TAKE 1, 23. caddede. ben de ona sahibim Şimdi oraya gitmek. TAKE 2, 114. caddeden giriyor. Tüm birimler şüpheli. Tüm unsurları durduruyoruz. bende var hocam Sen diğer taraftasın! 114. caddedeyiz.

Şüpheliler burada görünüyor. Dur dur dur! Durmak! Kaçınmak! Yatırmak! Yat Yat Yat! Dışarı çık, sallanma! Acele et! Bu taraf! Dışarıda! Buraya gel! Hadi gidelim! Orda dur! Neler oluyor Hiç bir şey yapmadım! Kaç tane kaç tane! Bu tarafa geliyor! Acele et! Dışarı! Hadi gidelim! Hadi gidelim! Kalkmak! Ayağa kalk! Ekip 1, şüphelinin evine yaklaşıyoru.

حصہ اول

ڈاؤن لوڈ کیلئے یہاں کلک کریں

حصہ دوم

ڈاؤن لوڈ کیلئے یہاں کلک کریں

– Anladım, tamam. mekana girmek üzereyiz. Yat Yat Yat Yat Yat Yat! Yatırmak! Neden uyuyoruz canım? biz kadınlar nasılız Diz çök! yavaşlama! Ne yapıyorsun Annen bir kadın. Psst! Tanrı aşkına. Ne anne! Kapa çeneni! Her yerde arayın. 4. takımı aramaya devam ediyoruz. – Bende var Çok sayıda silah ele geçirildi. Ancak asıl zanlı aranıyor.

<<Previous Episode

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu