Barbaros Hayreddin Episode 3 Urdu Subtitles free

امید کرتے ہیں آپ خیریت سے ہوں گے، ہم Barbaros Hayreddin Episode 3 Urdu Subtitles free کا مختصر جائزہ لینے جا رہے ہیں۔ جیسا کہ ہم نے پچھلی قسط میں دیکھا کہ باربروس اور اس کے سواڈ نے بڑی چالاکی سے سفیر کو اغواہ کرلیا تھا۔ بعد میں پتا چلا کہ وہ تو پہلے سے محل میں کافی جان پہچان رکھتے ہیں۔

تو باربروس بہت افسردہ اور غضبناک ہوتا ہے اور اس کو اغواء کرکے واپس لے آتے ہیں۔ میا لونا کی جانب جاتے ہیں اس سے غصہ ہوتا ہے لیکن اس کو بھی واقعی میں ان معلومات کا پتا نہیں ہوتا ہے۔

Barbaros Hayreddin Episode 3 Urdu Subtitles free

İşte en önemli şey. Devletin içinde, fikir üreten, karar veren, ve uygulayan kadrolar. Suriye’de ve Irak’ta hatta Azerbaycan ve Libya topraklarında, Akdeniz’de, Ege’de Türkiye’nin bağımsız hareket etmesi, yıllarca Fettah Dahhak kadrolarıyla engellendi. Kadimçerilerin milli kadroları bir bir saf dışı bırakıldı. Son aşamadaysa devleti ele geçirmek için yapılan hamle, yarım kaldı.

Ama bitmez. Bitemez. Devam edin Yücel Müdür. Geçen son altı yıl içinde devlette yapılanma yeniden başladı. Barbaros Hayreddin Episode 3 Urdu Subtitles free Başta Ordu, İstihbarat ve Emniyet olmak üzere kritik noktalarda, eskiye dönüş başladı. Her ne kadar Yücel Müdür gibi sağlam taşlar yerinde dursa da, Kadimçeriler yavaş yavaş tekrar iş başına geliyor. Fettah Dahhak’ın idaresinde, hüküm verdiğimiz alanlarda, artık etkisiz olmaya başladık.

Bugünlerde Milli İstihbaratçılar, her yerde Türkiye’nin gözü kulağı. Onlar sayesinde çok önemli operasyonlar yapılıyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti, kendi istediği gibi yürüyor. Ön plana çıkıyor. Bir sorumu, mazur görün Yücel Müdür. Lütfen buyurun. Bu kozmik oda operasyonunda, bu adamların önü kesilmemiş miydi?

Player 1
Player 2
Türkçe Urdu download

Evet, yıllardır Türkiye’nin kurduğu bu altyapı çökertilmedi mi? Devletin hem yurt dışında, hem de yurt içinde, bütün gizli istihbaratçıları ortaya çıkartıldı diye biliyoruz. Büyük bir kısmı, diyelim Raşit Beyefendi. Bir liste, ele geçirilemedi. Barbaros Hayreddin Episode 3 Urdu Subtitles free Şimdi, İstanbul Konsülü, bu istihbarat listesine ulaşacak. Sonra da bu listeyi hibrit teröre açacak. Tabi başta CIA olmak üzere.

<<Previous Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu