Kurulus Osman Episode 108 Urdu Subtitles free

Hadi gelince konuşuruz, Kurulus Osman Episode 108 Urdu Subtitles free eyvallah. Bu işin içinde de Gani yoksa ben de bir şey bilmiyorum. Gani biraderimiz aramızda olmayacak mı? Önemli bir görev için Suriye’de.

Kurulus Osman Episode 108 Urdu Subtitles free

Sizlere takdim edilen dosyalarda Gani biraderimizin kuzey Suriye’de bulunma nedenleri ve planlamanın ayrıntılarını bulacaksınız. Gani Bey kardeşimiz oraları avucunun içi gibi bilir. Yani gerekeni yapacağından hiç şüphem yok. Kuzey Suriye şu anda her zamankinden daha önemli.

Pak Urdo

2016’da devlet olarak ilan edilmesi gereken ama hala arafta olan bir yapı bekliyor orada. Tüm çözüm ortakları üzerine düşeni yaptı. Biz hariç. Yunanistan da sıcak bir çatışma çıkarabilseydik Türkiye’de başına kaşıyacak vakit bulamayacaktı. Sonrasında da Suriye’de yeni bir devlet kurulacak, ve dünyaya ilan edecekti.

Fakat beklenmedik engellerle karşılaştık. Istanbul konsülü bahane üretme yeri değildir. Yüce irade sonuca bakar. Kurulus Osman Episode 108 Urdu Subtitles free Tezkere krizinden beri devam eden bir türbülans var bu ülkede. Bizim için. Yani bir türlü bitemedi. İşin tabiatı bu hocam. Eminim mabet şövalyeleri de dokuz yüz yıl önce en az bizim kadar soğuk terler döküyordu.

Download

Player 1

Player 2

Telegram

Download

İstanbul konsülü olarak hepimiz Suriye de kurulacak olan devlete yatırım yapacağız. Yıllardır bütün çabalara rağmen resmileşmesi için gerekli koşulları sağlayamamış bir devletten bahsediyoruz. Yani bu bilinmeze yatırım yapmak ticari açıdan büyük riskler barındırmaz mı?

Pervious Episode | Next Episode

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu