Teskilat Episode 58 Urdu Subtitles free

Bu altyapıyı elde etmemize Teskilat Episode 58 Urdu Subtitles free yardım ederseniz sizinle her şeye varız. Yalnız şimdi kolay bir şey gibi söylediniz ama bahsettiğiniz çalışmalar kapalı devre olur.

Teskilat Episode 58 Urdu Subtitles free

Yani Aselsan, Tübitak, Havelsan hepsi işin içinde. Pek mümkün değil. Biliyoruz Bu bilgiyi Istanbul kontrolünden de talep ettik. Yani önce ben getirirsem öncelik benim olacak, öyle mi? işte. Geleceği gören bir iş adamı. Peki. Elimden geleni yaparım. Siz bize istediğimizi verin biz de size yeni kurulacak olan devletin hem yol haritasını hem de takvimini sunalım. Hadi buyurun.

Pak Urdu

Buyurun, buyurun. Çıkıyorlar, Aybars. Şu andan itibaren ne olacaksa olacak, dikkatli olun. Anlaşıldı. Barış Bey. bir fotoğrafla bu tarihi anı unutulmaz yapalım. Tabi tabi. Sonuçta artık, ortak sayılırız. Değil mi? Evet. bu anı belgeleyelim. Tunç Bey. Peki.

Player 720

Player 480

Download Here 720

Download Here 480

Görüşmek üzere. Görüşürüz. Rahatla artık Sayın Sakınmaz. Ya bir de fotoğraf çektirdik bu şerefsizlerle ya. Yemin ediyorum yoldan çıkıyordum. Söz konusu vatan görevi ise gerisi teferruattır abi. Sinirlenmece yok.

Previous Episode | Next Episode

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu