Teskilat Episode 59 Urdu Subtitles free

Artık dünya değişti Teskilat Episode 59 Urdu Subtitles free . Herkesin bildiği pek para kazandırmıyor. Kimsenin bilmediğini bilmeye, görmediğini görmeye ihtiyaç var. Ben de bunun için buradayım. Siz bizimle ilgili bu kadar detaylı bilgiye nasıl ulaştınız?

Teskilat Episode 59 Urdu Subtitles free

Istihbaratınız çok sağlam olmalı. Ben iş adamıyım. Bugün okurum, yarını şekillendiririm. Ama madem merak ettiniz, anlatayım. Kuzey Irak’ta adına henüz devlet diyemesek de özel bir yapı kurdunuz. Müttefiklerimiz Amerika, Avrupa, Iran hatta Rusya bu oluşumdan gayet memnun.

Bölgedeki enerji kaynaklarının Akdeniz üzerinden dünyanın her yerine dağıtılması gerekiyor. Tabii bunun için de sıcak sularda sınırlarınızın olması lazım. O zaman Suriye’nin kuzeyi ile birlikte Irak’ın kuzeyini de içine alan bir devlet çok ama çok büyük bir finans kaynağı oluşturabilir. Doğru. Bu yıllardır bizim hayalimizdir.

İşte Serbey Holding olarak bizim de vizyonumuz bu hayali hatırı sayılır bir yatırım yapmak. Türkiye’de ciddi yatırımlarınız var. Bizimle el sıkışmak Türkiye karşı büyük bir cephenin içinde olmak demek. Hiç çekinmiyorsunuz? Paranın vatanı devleti olmaz.

Hoş geldiniz, Barış Bey. Merhabalar. Sizleri bekliyorduk. İçeri buyurun. Hay hay! Buyurun, buyurun. Hoş geldiniz, buyurun. Buyurun. Aybars. Dikkatli olun. Bu hainlere güven olmaz. Merak etme dayı. Tetikteyiz. Bak, ters bir durumda müdahale yetkiniz var. Hemen karşılık verin. Tereddüt etmeyin.

Anlaşıldı. Barış Bey. Görüşme talebiniz bize ulaştırıldığında sıradan bir teklif deyip hiç dikkate almadık. Ancak Serbey’lerin veliahtı olduğunuzu öğrenince işler değişti. Evet, soyadım her kapıyı açar. Serbey’lerin ülkenin en büyük holdinglerinden biri olmasına şaşmamalı. Geleceği görebilen bir aile olduğunuz buraya gelmenizden bellidir.

Player 1

Player 2

Alparslan Episode 32 Urdu Subtitles
Go to Drive and download

Watch on Our Telegram

Eğer bugün ben size destek verirsem siz de bana yarın bu coğrafyanın kapılarını sonuna kadar aşarsınız. Yani aksine şekillenecek değil, Teskilat Episode 59 Urdu Subtitles free büyük heyecan duyulacak çok önemli bir açılım olarak görüyorum ben bunu. -Ahmet müdürüm nasıl? -İyiye gidiyor çok şükür. Doğan ile Barış ne halde?

<<Pervious Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu