Teskilat Episode 60 with Urdu Subtitles free

Ne emredersiniz? Teskilat Episode 60 with Urdu Subtitles free Takip edin. Benden de haber bekleyin. Ferdi, bırak. Muhatap olma şunlarla. Ne bakıyorsunuz oğlum? Girin lan içeri. Acil toplantının gerekçesini bilen var mı?

Teskilat Episode 60 with Urdu Subtitles free

Sanırım… hepimizi acil durum koduyla çağırdılar, Deniz Hanım. Yani biz de sizin kadar biliyoruz. Neler oluyor müdür bey? Bir şey olduğu yok Deniz. Acil toplantı neyin nesi? İşleri hızlandırmamız gerekiyor. Bunun için hepinizin çalışmalarını birleştireceğiz. Güvenlik açısından bunun riskini biliyorsunuz. Son aşamaya gelene kadar herkesin ayrı çalışması en doğrusu. https://onubadmedia.xyz/#url=https://ok.ru/video/4798062004838

Buna ben karar veririm. Bu işi yapmazsan burada kimse sağ kalmaz. Arkadaşları bırak, gitsinler. Bütün bilgiler bende. İstediğini vereceğim. Pazarlık yapma. İşini yap. Deniz, sakın yapma bunu. Bu hainlerin eline geçmemeli. Bünyamin! Bünyamin vurulmuş. Sen Bünyamin’le kal. Tamam. Kardeşim! İyi misin? İyiyim, abi. Siz devam edin. Beni bırakın. Koş, koş, koş. Bunu yaraya bas. Ver, ver, ver, ver, ver. Sana emanet. Bünyamin! Emrediyorum, ölmeyeceksin. Sakın! Patlatma. Bak. Dışarıda adamlarım var. Çok kalabalıklar.

Teskilat Episode 60 with Urdu Subtitle

Teskilat Episode 60 with Urdu Subtitle

Türkçe Urdu download

Sen bir şey yaparsan sen de buradan çıkamazsın. O yüzden kimseye bir şey olmadan buradan bas git. Ben buradan sağ salim çıkana kadar parmağım bombanın üzerinde olacak. Teskilat Episode 60 with Urdu Subtitles free Yüz metreye kadar kumanda edebiliyorum bombaya. Ben gittikten sonra herkes güvende olacak. Tamam.. Ama… benim bunu dışarıya bildirmem lazım.

<<Previous Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu