Ramo Episode 6 Urdu Subtitles free

Oğlum bu adamlarla Ramo Episode 6 Urdu Subtitles free yalandan da olsa iş tutmak kanıma dokunuyor ya. Ne yazık ki bu oyuna biraz daha devam edeceğiz abi. Oyun moyun diyorsun da, tehlikeli sulardayız Barış, baksana. Adam direk Merkez Bankasından bilgi istiyor.

Ramo Episode 6 Urdu Subtitles free

Direkt ekonomiye vuracak şerefsiz. Ne yazık ki öyle ama bir hal çağresine bakacağız. Altay arıyor. Ha devrem. Bu Doğan ağabey ne gergin adam ya. Acayip sinirlendi ha, vallahi yakacaktı masayı, zor tuttuk. Sen kendine mukayyet ol. Doğan ne yapacağını bilir.

Pak Urdu

Herifler dışarıda değerlendirme yaparken tedbir olsun diye dinlemeden çıktık, son kısmı duyamadık, nedir haberler? Yine konjonktür, strateji falan bir şeyler geveleyip durdular. Pazarlık noktasına geldik. Parayı duyunca ne dediler?

Download Button

Şartları varmış. Merkez Bankası’nın dijital Türk Lirası ile ilgili çalışmalarından haberleri var. Yazılımla ilgili bilgi istiyorlar, kendilerine para basacaklarmış da. O zaman konsül de çoktan düşmüştür bunun peşine. Tam da dediğim gibi Istanbul Konsül’ü işin peşinde. Devrem.

Previous Episode | Next Episode

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu