Ramo Episode 15 Urdu Subtitles free

İçeri girerse ne olacağını Ramo Episode 15 Urdu Subtitles free düşünüyorsun? Hey? Üç beş ay yalan söyler, Böylece dışarı çıkıyor. kaçmak kolay değil. – Hayatta kalıyor. Kendine bak kendi oğluna kendi ailene bak Yoldaysan, git. Değilse, çatallanmışsa, Böyle bir an için şüphe Yine de birini seçiyorsun.

Ramo Episode 15 Urdu Subtitles free

Ama yollardan biri bataklık, diğeri dikenli ise o zaman iş başka Sonra iş değişir. En az acıtanı seçiyorsun. Tıpkı şimdi yapacağın gibi. Bu şimdi ne? Numara! PENA DE ADANA VE REFERANS EVİ Nihayet. Asla başaramayacaksın sandım! Rica ederim Sibel Hanım. Görevimiz! Teşekkürler mi bekliyorsunuz? Neco adamı bıçaklamadan önce engel bunların hiçbiri olmayacaktı. Kardeşinin maliyeti nedir? bilmiyor musun!

Turkce Urdu

kardeşimin kim olduğunu biliyorum Sanırım kim olduğunu unutuyorsun Boz! Sibel’i merak etme. her hatırladığında Unutmayız. İyi. Babamı biliyor musun? Hiçbiri. Ne oldu? tanışırdık evin dışı Kimseye bir şey söylemedi. Çarşı kirlenecek! Bak, bak, bak Hareketlere dikkat et, Ramo. Sanki yıllardır içerideymiş gibi. Eğer halletmeseydin, ortaya çıkmayacaktı.

O çocuğu sevmiyordun. Çocuk varsa ekmek verilmez! Ama oğlum, işte burada. Ve patronun evli. Sibel’i duydun Boz. Onlarda var Biz kapılarınıza sadık köpekleriz! Geçmiş olsun Neko! – Geçmiş olsun Neco. O değil. Teşekkürler. Neden bu kadar uzun sürdü? Şimdi beni dışarı çıkarır mısın? Çıktığına dua et, Neco. Hadi gidelim! Bin araba. Babamdan haber alırsan, bana bildirin Eve değil de kızlara mı gidelim? Kendimi kuruttum, içerideydim! Annemi bekliyorum, Neco. Bin araba. Ne yaptın Buket? İyi.

Osman Efendi yolda ha? Teşekkürler. Mersin’e gidiyoruz. Bazı hoş olmayan olaylar oldu. tamam söyle ona… Yahu geldiğinde sana söyleyeceğim. Adamları topla, eve git. Bana bak, kuş uçmayacak! Neco çıktı mı? Senin yapamadığını yaptı! Sen öyle diyorsun Cengiz. Ramo adlı bu çocuk Çevremi bozan bir şeyler var. Neden evi aradın? Bu konu ile alakası yok!

Download & Watch

Neye ihtiyaç vardı? Derin bir halef. İhanete uğradık. güvendiğim erkeklerden yanımda olmalıyım Hoş geldin Cengiz Bey. Patronun nerede? Durumu bildirdim Cengiz Bey. Seni aramamı istedi. – Tekrar ara. Hadi gidelim Aferin oğlum. Çık oradan. tamam kardeşim Çiçekler? Bizim Cengiz Bey katıldı mı? – Yaptım! Erkek kardeşim? üzgünüm kardeşim Çiçek ararken… Şimdi bu, Çiçek karşımda.

<<Previous Episode

Next Episode>>

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu