Ramo Episode 14 Urdu Subtitles free

Abi ben yalnızdım arap Ramo Episode 14 Urdu Subtitles free düğünü var o kaçar E Camın deseni zaten Güver Bunun yerine 1. Ekip şüpheliyi bulamadı. Aramaya devam ediyoruz. Tüm birimlere Ramo’dan şüphelenildi. Her yere bakmaya devam ediyoruz. Anlaşıldı. Koşmayı bırak! Oraya bak! O orada mı? Hadi gidelim!

Hadi gidelim! Arkadaki şüpheli insanlar Sokaktan kaçıyorlar. Üç kişi kaldı. Hızlı bir şekilde! Binanın arkasına geçtiler. Buraya gel helikopter 1, Sokaklara bakmaya devam ediyoruz. Anlaşıldı. kaçma! Durmak! Helikopter 1, şüpheliler Sokağa girdiler. Alçak sokaktan ayrıldık. Koş koş! Çıkıyorlar! Tüm birimlere! şüpheli kişi 128.

Caddenin sonunda, kırmızı evde. Yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Düşündüğümüz gerçek şüpheli kişi duvarın üzerinden atladı. Tüm ekiplerimiz şüpheli. 111. Caddeye girerken görülmüş. Tüm birimler şüpheli. 148. Sokağa girdi. Tüm birimlerin dikkatine. – Bende var Şüphelinin tam karşısındasın. Sana yaklaşıyor. Anladım, sorun değil.

Ramo Episode 14 Urdu Subtitles free

Hareket etme! teslim olmak çöktü! Ellerini geri çek. Söyle Boz Efendi. Ramo nerede? Nereye gittiysen orada! Adam gibi cevap ver! Ramo nerede? Ramon. Buket her yerde. neden dersen… Burası Adana, baba! Ramo buraya kadar git! ADANA Aylar önce Durmak! Durmanı söyledim! Durmak!

Turkce Urdu

Tüm güvenlik görevlileri deponun dibine! Yetkisiz bir araç girdi! Durmak! Durmak! yakında ayrılıyorum Mahkemeye gideceğim. Merak etme Avukatla görüştüm. Onursuzca en ağır cezayı alacaksınız. hakkında değil mi? Sen kimsin Hadi gidelim. ben buketim Cengiz Bey adına buradayım. mahkeme huzurunda bir Konuşmak istedim. Patron olsaydın, çoktan ölmüştün. Ben engelledim. bana bırak dedim ikna edeceğim Bak ben kimseden korkmuyorum..

Download & Watch

Anladın Saklanmıyorlar, değil mi? Benim evimde misin? Saçın zarar görüp görmediğini Cengiz’den bilirler. öldürmeye geldiysem Zaten ölmüştün. Biraz konuşalım dedim. Seninle ne hakkında konuşacağız? Hey? Bu Neko mu? Hastaneye kaldırılan oğlum. O ölümden döndü, evlat. Bak ne güzel söyledin. Ölümden döndü. Ne istiyorsun h? Bir dahaki sefere geri gelmeyecek misin? Evet oğlum … Yani Neco deyince, Cengiz Yıldırım’ın oğlu.

<<Previous Episode

Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu