Ramo Episode 5 Urdu Subtitles free

Niye böyle bir şey yaptın kızım? Ramo Episode 5 Urdu Subtitles free Seni telefonda konuşurken duydum. Seni öldürecekler diye çok korktum. Sen bunun hesabını vereceksin! Hadi gidiyoruz Ela. Baba sen de gel. Tamam geleceğim.

Ramo Episode 5 Urdu Subtitles free

Sen şimdi halanla git, geleceğim tamam mı? -Söz mü? -Söz. Sağ salim eve götürün, hadi. Abi. Ben kalayım istiyorsan. Reşat. Sağ salim eve götürün dedim, hadi. Hadi Bünyamin, hadi. Halaydı, çocuktu derken burayı panayıra çevirdin be Doğan. Silah yok dedik, bıçak çektin.

Onu da *** Canımızı bağışla dedin, pes ettin. Ulan daha ne istiyorsun, bitmedi mi? Bitmedi. Daha bitmedi. Aç, aç. Belki teyzen arıyordur, gelemedi ya bugün. Alo. Evet. Tamam. Hakkını helal et. Kimmiş?

Teyzem. Ha iyi. Teyzenle de helalleştiğine göre şu işi bitirelim. Anlaştığımız gibi, seni öldürmeyeceğim dedim, öldürmeyeceğim. Ama, sen bir şerefsiz olarak sakat sakat yaşamaya hazır mısın?

Sen ne biçim bir adamsın ya? Burası yeri değil! Sırası değil, biliyorum! Sen… Ela’yı nasıl böyle bir belanın içine sokarsın? -Niye getirdin çocuğu? -Ben getirmedim! Ben gizlice bindim arabaya.

Pervious Episode | Next Episode

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu