Ramo Episode 7 Urdu Subtitles free

Karşı tarafı zorluyorlar Ramo Episode 7 Urdu Subtitles free Performans müthiş. Barış sever artistik işleri. Doğan’ın da aşağı kalır tarafı yok. Baksana kırk yıllık özel koruma gibi. İnşallah, Kazasız belasız bu işin altından kalkacaklar. Barış Bey. Sizinle ilgili araştırma yaparken birçok magazin haberine de rastladım.

Ramo Episode 7 Urdu Subtitles free

Hızlı bir cemiyet hayatınız varmış. Yazın yediğin hurmalar, gelir seni tırmalar. Kusura bakmayın, tanıştıramadım. Tunç Bey. Benim koruma müdürüm. Üniversiteden beri yanımdadır, ama artık ağabey kardeş gibi olduk. Aynı üniversiteye mi gittiniz? Yok.

Ben lise terk. Ee, Barış Bey’in babası oğlunu bana emanet etti. O zamandan beri o nereye ben oraya. Gençlikte, yaptığım bazı hatalar ticaretimize engel olmayacak, değil mi? Ben magazine düştüğüm günleri çoktan geride bıraktım. İlk etapta yedi milyar dolar.

Tabii bu sıcak para karşılığında süresiz kullanım hakkı isterim. Öyle bir şey, yeni kurulacak devleti ipotek altına almak demektir. Ramo Episode 7 Urdu Subtitles free Yapmayın canım. Şimdi burada biz bize konuşuyoruz, değil mi? Söylesinize. Bu topraklarda ipotek altına alınmayan ne kaldı ki? Beni yanlış anlamayın, ben siyaset yapmaya değil, ticaret yapmaya geldim.

Mevzubahis ticaret ise vaatlerden önce parayı görmek isteriz. O zaman açık konuşmak gerekirse ben de önce takviminizi öğrenmek isterim. Bu yeni devleti ilan etmek için neyi bekliyorsunuz? Konjöktür. E güzel. Ben de Serbey Holding olarak bu konjoktürü sağlamak için buradayım.

Download Here!

Türkiye sürekli bölgeyi tehdit ediyor. Stratejik davranmak zorundayız. Konjonktür, strateji… Tunç Bey bu işlerden iyi anlar. Öyle yuvarlak laflardan de pek haz etmez. Ben de haz etmem. Sunduğum teklifin gerçekleşmesi bizimle daha açık konuşmanıza bağlı. Türkiye ile ilgili muhakkak önünüzde bir takvim vardır.

<<Previous Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu