Ramo Episode 8 Urdu Subtitles free

Bu projede kimse tek Ramo Episode 8 Urdu Subtitles free başına karar veremez. Bu, milli güvenlik sorunu. Bu ülkenin güvenliğini benden iyi mi bileceksin? Yaptığım işin önemini biliyorum. Nasıl davranacağımıza karar vermek için de bu hassasiyet yeter. Senin hassasiyetlerine uğraşamam.

Ramo Episode 8 Urdu Subtitles free

Şimdi… herkes projede geldiği aşamayı diğerleriyle paylaşacak. Ve… hepsini tek bir dosyada bana teslim edeceksiniz. Ben bu toplantıyı terk ediyorum. Bu böyle olmaz. Deniz, otur yerine. Ben ne dersem onu yapacaksınız. Bizden ne istiyorsunuz? Dijital para projesiyle ilgili bütün çalışmalarınızı bana vereceksiniz.

Yoksa bu odadan hiç kimse çıkamaz. Nasıl olur bu ya? Sen de Dahhak’ın adamısın demek. Pis hain. Hepiniz hainsiniz. Yıllardır beraber çalışıyoruz. Hepimiz sana güvenmiştik. Boş boş konuşma, Deniz. Dediğimi yap. Beni öldürsen bile istediğini vermem sana. Öyle mi? Doğan Abi ben arkandayım. Doğan Abi, kapılar. Sırayla herkesi öldürürüm. Dur. Yapma. Ne istersen vereceğim.

Yeni sistemle ilgili bütün yazılımları ve şifreleri istiyorum. Herkesin çalışmasını birleştirip tek bir dosya yapacaksın. Bunun için zaman lazım. Öyleyse hemen başla. Fazla zamanın yok. Lan! İndir lan silahını. Lan silahını at! İndir dedim. Lan at silahını! Bak sıkarım. Gevrek kafa! Sen at silahını. Ama yıldırım gibi at. Senin Allah’ına kurban. İyisin değil mi? Yukarı. Ben öndeyim. Oyalanma, acele et Deniz.

Ramo Episode 8 Urdu Subtitles free

Tamam mı? Nefes al, nefes al. Sen de git. Ben idare ederim. Emir büyük yerden. Kal dediler, kalacağız. Kapatma gözlerini. Neresinden vurulmuş? Zamanın kalmadı, Deniz. Bitti zaten. Bana bir oyun oynamadın değil mi? Arkadaşlarımı öldürdün. Ne oyunu? Oyun zamanı mı? Aferin. Şimdi herkesi bırak.

Çıksınlar. Elbette bırakacağım. Ama önce ben çıkacağım. Sizi burada bırakacağım. Dikkat et! Geldiler. Ramo Episode 8 Urdu Subtitles free Doğan Abi, beni koru. Buraya kadar geldiler. Geri çekil. Kimse bir yere kıpırdamayacak. Anlaşıldı mı? Oradakiler! Size sesleniyorum. Buradayım. Dinliyorum. Bütün yazılımcılar içeride. Beni bırakırsanız kimseye bir şey olmaz. Biz geldik.

Zaten bir şey olmayacak onlara. Beni bırakmazsanız hepsi ölür. Ne yapacaksın? Bir tuşa basarsam içerideki bomba patlayacak. Bomba mı? Burada, burada! Nerede? Dur, dokunma. Bir hamle yaparsan patlatırım. Kitlemiş. Bak. Sakin ol. Tamam mı? Sakın yanlış bir şey yapmaya kalkma. Tamam. Sakin ol. Gitmene izin vereceğim.

Alparslan Episode 32 Urdu Subtitles

Anladın mı? O yüzden… şimdi bu silahı belime koyacağım. Telefonu çıkaracağım. Dışarıya haber vereceğim. Sen de sakin olacaksın. Anlaştık mı? Yanlış bir şey yapma. Tamam. Ne alaka be? Barış. Bu hain çok kıymetli yazılımcıların olduğu odaya bomba koymuş. Sağ elinde. Telefonda da bombanın kumandası var. Parmağı üstünde.

<<Pervious Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu