Ramo Episode 4 Urdu Subtitles free

Bu hayvan diyor ki: Ramo Episode 4 Urdu Subtitles free mal olmadan uçtu. Nerede olduğunu bilmiyoruz. O da bana soruyor. şimdi ben senin için Seyhan’a soruyorum. sadece seni benimle değiştir Bildiğim malları kim havaya uçurdu? inan kardeşim Hiç bir fikrim yok Dolayısıyla böyle bir duruma şaşırıyorum.

Peki kim nasıl cüret eder Bunun gibi bir anlamı mı var? Kardeşim daha önce biri ayıktı, Kargoyu da patlattı. İnancın var mı bilmiyorum kardeşim. Lan bunu bilmeyecek hiç Bizden biri sen ya da ben kardeşim çiçeğim Yakında seni arayacağım … Çiceek! Ulan Cengiz! Ulan Cengiz! Ulan Cengiz! Ulan Cengiz! Ulan Cengiz! Nefes nefes. Bırak yesin Sibel.

Ramo Episode 4 Urdu Subtitles free

O zaten zayıflamış. Ahh! böyle biri gibi yemek yemeği özledim Evet, hapis zor. Neslin sultanı! yine böyle bir şey Bunun olmasına izin vermeyeceğim. Ama dikkat et ve Sözümden dönmeyeceksin. Oğluma şalgam doldur. amca şimdi En son kaç dionsun? Bak ne kadar uzağa söylüyorum.

Dolarla geliyorlar. Anlamıyorsun. Daha aşağı inemem. Ramo Episode 4 Urdu Subtitles free iyi amca TL ile alıyoruz. çok şey söylüyorsun Ey sabır! Oğlumu tuzağa düşürmeye niyetin olduğunu sanmıyorum. Artık dikkatimi dağıtma! Git, git Musti. Amcanın karnı tok! Amca son… Ben seninim! Lan? Onlar şerefsiz.

benim dükkânımı soydu İsmet’i yakalayın! Portakallar! Sen yapıyorsun? İnsan Allah’tan korkar! Yeter! Neden durdun oğlum? Acil şifalar dilerim. Burası Taşkapı. bu senin kolun Titreyerek gidemezsin. onların bir adamı var Ciddi anlamda? Bu konu hakkında ne düşünüyorsun Burası pompacıların bölgesi.

Adana de Pompacılar Sorunlu çetelerden biri. Ramo Episode 4 Urdu Subtitles free Akaryakıt kaçakçılığı yapıyorlar. Birçoğu yerde gizlidir. Mevsimleri var. İnsanlar gidip kaçak benzin alıyor. Bu yüzden ona bomba diyorlar. – Evet. Tabii ne ararsan. Çek, senet, tahsilat, haraç, park etme. Başlangıçta Ramo adında bir erkek çocukları var.

hiç görmedim ama Babayiğit bir erkekti. mazlum, Bazıları fakirin yanında der. Yine de psikopat oğlum işte. Cengiz Yıldırım Bir mafya babası var. Adana’nın patronu. Bu onun için çalışıyor, Ramo. O bir erkekti. Size kalsa, telefonla arardınız. Bak. Bu çok şey değil mi? Ah adamım! Gel bunu dene.

Ramo Episode 4 Urdu Subtitles free

Yaktım seni Musti! neredesin ha Yine serseri misin? Bu yüzden babam bana Fidan Hala der. Hoşçakal. Hafıza! Kaçmak yok! seni ellerime koydum bir şekilde harcayacağım? Memo ile sana bu kıçı vereceğim tekrar dışarı çıkarsan kulaklardan tavana Kapat dedim demedim mi? Demeter. Peki şimdi söylüyorum! Yine hırsızlık yapıyordun, değil mi? h? O kutuda ne vardı? Uçan göz! –

Neron? Drone Drone. Helikopter olayı. uçan kamera Teyzem, kulağımı bırak. Kapa çeneni! şimdi senin amcan Söyleyeyim, Ramo Episode 4 Urdu Subtitles free güne bak. Uçan kameraydı. O ne kadar Hop hop kardeşim. hoşgeldin kardeşim ne yaptın oğlum Arap düğün işini mi yapıyor? Ne yapıyorsun Emel çekmeye devam ediyor Yapma, yap.

yemin ederim bayıldım ** için zaten. Valla üstümden ter akıyor. Oğlum kızım merak etme. Sana ne diyorsam onu ​​yap. kardeşim ben yapıyorum Seviyorum ama sevmiyorum Palyaço kızı büyüttü şimdi diyor 4K televizyon alacağız diyor. Herhangi biri senin için yeterli değil Ne Arap adam! Selim’e git.

Alparslan Episode 32 Urdu Subtitles

Merhaba de Eksik olan her şey yapılır. Pompacılara yazın. Yok kardeşim yok öyle bir şey Sen zaten Allah’tan razısın Her şeyi biliyordun. Ramo Episode 4 Urdu Subtitles free Düğünümüze geliyorsun. O bizim için en güzel hediye. Şenlikler yarın başlıyor. gelmiyor? Şansla, şansla. Teşekkürler kardeşim. nerede kaldın kardeşim Hayrola Fışkırtma mı?

Pervious Episode | Next Episode

46 Comments

  1. This is really interesting, You’re a very skilled blogger. I’ve joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

  2. That’s good, but I still don’t understand the purpose of this page posting, no or what and where do they get material like this.

  3. This is really interesting, You’re a very skilled blogger. I’ve joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu