Sipahi Episode 6 Urdu Subtitles free

Yukarıda soldaki oda. Sipahi Episode 6 Urdu Subtitles free Sen iyi misin? İyiyim gülüm, gel hadi seni de götüreyim odaya. Ben de iyiyim fatoş. Ben de iyiyim. Lan kimin umrunda senin nasıl olduğun? Ne diyorsun oğlum? Niye öyle diyorsun Boz? Sonuçta biz karı kocayız. Ne bileyim dedim belki karım merak etmiştir beni.

Sipahi Episode 6 Urdu Subtitles free

Neco! Boz tamam şimdi sırası değil. Neco hadi belanı arama hadi. Hadi Boz gel. Aslında ben… Fatoş, ben aslında seni merak etmiştim. Yani haber de alamayınca, neyse ki iyisin. Boz! Boz! Boz! Lan gevşek gevşek konuşup benim asabımı bozma ezerim seni Neco. Neyi eziyosun lan sen?

Hala akıllanmadın değil mi? Hala akıllanmadın. Boz hadi tamam hadi, ben abimi görmek istiyorum. Hadi hadi abime hadi. Hasanım! Nasıl ya? Ama bana iyi dediler. Öldü mü? Hasan’ım ne oldu ne yaptılar sana? Tövbe estağfurullah! Kız ben hiç ölür müyüm ya? Ben bu güzel karımı bırakıp hiç gider miyim.

Afet’i devranım benim! Ölmedin ha? Ölmedin ha. Ölmedim yavrum. Öldürücem ben seni şimdi! Dur Afet, yapma şaka yaptım kız. Sibel! Abi. Bitti mi? Evimde miyim artık? Bitti tabi evindesin. Neden yaşandı bütün bunlar. Madem anlaşma bozulacaktı niye yapıldı? Fatoş’um.

Player 1
Player 1
Türkçe Urdu download

Tövbe estağfurullah. Abi hoşgeldin – Eyvallah. Hazır mı? Evet buyur abi. Sizin için pek uygun değil ama. Hale bak. Kendi mekanımda fare gibi saklanıyorum. İsterseniz başka bir yerde… Gerek yok. Bir süre burada takılacağız mecbur. Yana yakıla beni arıyor şerefsizler. Kimsenin aklına gelmez burası, yiyecek içecek her şey var. Ayrıca bir ihtiyacınız olursa… – He he… Hasan nerede?

Sipahi Episode 6 Urdu Subtitles free

Vurulmuş dediler. Durumu iyi yengem telaş etmeyin. Bizim alemde bozulmayan anlaşma yoktur. Tamam da abi… Tamam büyük hesapların var büyük işlerin var tamam.Yak kardeşim, yık kardeşim. Tadilatla olacak iş değil, bu dünyanın yıkılıp baştan yapılması lazım. Yık kardeşim. Biz boşuna kaygılanmışız bu iyileşmiş bile. Abi su istiyor musun? – Yok yok kaçırır belki.

<<Pervious Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu