Sipahi Episode 3 Urdu Subtitles free

Parmağı üstünde. Sipahi Episode 3 Urdu Subtitles free Sakın! Gözünüzü seveyim yanlış bir şey yapmayın. Yoksa patlayacak. Anlaşıldı mı? Anladım. Çok iyi anladım. Tamam. Güvendesin. Şimdi… kimseye bir şey olmadan bas git.

Sipahi Episode 3 Urdu Subtitles free

Tamam mı? Lan! Dur. Bomba iptal. Dur, anlaşalım. Anlaşalım. Deniz Hanım! Doğan! Buradayız. Tamam. Temiz mi? Temiz. İçeride bomba var. Kapıyı kilitlediler. Kapının arkasından çekilin. Tamam. Hadi. Hadi herkes… Herkes uzaklaşsın. Doğan, tamam! Tamam. Sakin olun. Her şey yolunda. Haini arkadaşlarımı öldürdü. Hepimizi öldürecek. Bomba var. Yok, yok. O bomba yok artık ya. Yok. Nerede? Burada. Çıkartma sakın. Düzenek kurmuşlar. Bir şey olmaz, dur. Deniz. Gerçekten verdin mi bütün projeyi? Bu işi hayatımız pahasına korumak için seçildik biz.

Pak Urdu

Öldürseler vermeyiz. Hadi geçmiş olsun. Bir şey yok, tamam. Hadi çıkalım. Dinliyorum. Bitti mi işiniz? Ne? Nasıl olur? Nasıl olur? Kim yaptı bunu? Allah kahretsin! Allah kahretsin! Allah kahretsin! Allah kahretsin. Efendim! Bütün binalar didik didik arandı. Etrafta ne bir iz ne bir delil, hiçbir şey yok. Bütün ekipler toplansın. Gidiyoruz. Anlaşıldı. Arkadaşlar toplanın! Veda etmeden mi gidecektiniz?

Görevimizi yaptık. Dönüyoruz. Veda hoş geldin, hoş gittin yok bizim işimizde. Bir özür bile mi yok? Özür mü bekliyorsunuz? Sipahi Episode 3 Urdu Subtitles free Haber vermeden geldiniz. Suç şüphesi var dediniz. Birkaç belge izin gösterdiniz. Biz de size yardımcı olduk. En azından çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz gibi bir cümle de mi yok? Şansınızı fazla zorlamayın, küçük hanım.

Ama… Madem bir veda cümlesi istiyorsunuz, edelim. Bugün olmadı ama yarın mutlaka. Bekleriz. Herkes görev yerlerine! Söyle, Çiçek. Çiçek? Semiramis ben. Karıştırdın galiba. Bugün, yeni hayatımın ilk günü Mira. Canım nasıl isterse öyle davranmak istiyorum. Nereden geliyor bu özgüven peki? Bir Konsül üyesiyle konuştuğunu hatırlatırım.

Player 1

Player 2

Download Now 1

Download Now 2

/

Artık benim için hesap verme zamanı geçti. Hesap sorma zamanı başladı. Tebrik ederim. Ya ilk günden canını sıkmak istemem ama… burada olanları bilmek istersin. Biliyorum. Polis gelmiş. Sen niye bu kadar rahatsın peki? Çünkü sana güveniyorum. Sen ne yapıp edip elleri boş göndermişsindir onları. Evet. Öyle oldu.

Hiç şüphem yoktu. Hemen rahatlama. Meryem’le Altay’dan kurtulmamız lazım. Yeniden gelebilirler. Evet, haklısın. Sipahi Episode 3 Urdu Subtitles free Artık küçük oyunlarla uğraşmaya vaktim yok. Bir gönül yarasından daha önemli işlerim var. Yaralı kol iyileşmiyorsa kesip atarım. Doğru mu anlıyorum? Evet, doğru anlıyorsun.

<<Pervious Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu