Sipahi Episode 5 Urdu Subtitles free

Bir devri kapattınız. Sipahi Episode 5 Urdu Subtitles free Kutlu yolda yürüdüğün yarenlerinle, ejderhanın yedi başını da aldınız. Bu topraklara düşmanın seferi de, bu hayasızca akınlara, gövdesini siper etmiş, neferi de tükenmez. Sen öğrettin bunu bana.

Sipahi Episode 5 Urdu Subtitles free

Ne öğrendiysek onu söyledik evlat. Bizim gibi fanilerin bildiği, şu kadarcık şey. Oysa bilgi, deryalar gibidir. Bir serçe, denizden ne kadar su içebilir, ha? Ama, öğrenmeyi bırakma. Bilgiyi azımsama. Yiğitlik edip düşmanı bugün yenersin, yenebilirsin. Ama, kötülükle, cahillikle, zalimle savaş topla tüfekle olmaz.

Turkce Urdu

Bilgiyle olur. Sen sen ol, su gibi herkese faydalı ol. Bilgili bir dilin söylediği söz, akarsu gibidir. Nereye akarsa, çiçek orada biter. Bir gün ben de, karşıma bir çocuk alıp, anlatacak mıyım böyle? Elbet anlatacaksın. Ben boşa mı konuşuyorum? Ama, konuşurken dikkat edeceksin.

Dumanlı dağ börüsü Salur Kazan, yedi başlı ejderhayı, ilk savaşında öldürdü. Ben kadehimdeki suyun tamamını içtim. hayatı tükettim evlat ama sen, benim yaşımı uzattın. Sağ olasın, var olasın. Keyifleri yerinde. E hakkımız var. Bugün kurt günüdür.

Player

ڈاؤن لوڈ کرنے کیلئے یہاں کلک کریں!

Türkçe Urdu download

Ne demiş Yunus? Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı. Söz ola ağulu aşı bal ile yağ ede bir söz. Kişi, bile söz demini. Sipahi Episode 5 Urdu Subtitles free Demeye sözün kemini. Bu cihan cehennemini, sekiz uçmağ ede bir söz. Sayın Başkan.

<<Pervious Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu