Sipahi Episode 1 Urdu Subtitles free

Vurun. Çekil. Galip. Sipahi Episode 1 Urdu Subtitles free Kahveleri içmeden gitmek yok. Ne lan şimdi bu? Bana tuzak mı kurdun? Tuzak kurduğunu sanan da sensin kendi kazdığı çukura düşen de kardeş. Sen o küçük aklınla bana bununla mı karşılık veriyorsun?

Sipahi Episode 1 Urdu Subtitles free

Dışarıda kaç tane adamım var biliyor musun? Fark etmez Gani. Dışarıdakilerin bir önemi yok. Önemli olan… Önemli olan içeridekiler. Başı kesip attıktan sonra kol bacak işlevsiz kalır Gani. Onlar da çil yavrusu gibi dağılırlar dışarıda. Ne olacak şimdi? Kahvemizi içeceğiz. Beni zehirleyecek misin?

Rahat ol Gani. Ben senin gibi kalleş miyim? E, içelim o vakit. Aha da içtik kahveni. Hatırında kalsın bakalım. Şimdi ne edeceğiz? İki yol var. Sipahi Episode 1 Urdu Subtitles free Ya burada kan çıkar, azdan az çoktan çok. Ya da… Sen ve ben… …teke tek. Sen beni düelloya mı davet ediyorsun? Gani. Senin bu Amerikalı kankaların sana çok mu film seyrettirdi yavrum? He? Bu topraklarda öyle bir şey yok oğlum.

Jaraplay

Kalk lan ayağa! Kalk! Silah yok, külah yok. Yürek var, bilek var. Ben yenersem pes edersin, canını bağışlarım. Paramı da geri alırım. Ha, sen yenersen pes ederim, zeka küpü adamını da sana geri veririrm. Sipahi Episode 1 Urdu Subtitles free Ne oldu oğlum? He? Arkanda abilerin olmayınca karşıma çıkmaya *** yemiyor mu? E soruyordun ya az önce sen “Korktun mu?” diye. Sen şimdi korkuyor musun adamlarına madara olmaktan?

Sipahi Episode 1 Urdu Subtitles free

Ne korkacağım lan senden? Cürmün kadar yer yakarsın. Hile, hurda yok. Teke tek. Silahsız. He, silah yok. Al. Kozlarımızı paylaşalım. Sen yenersen, el öpmem ama arkandan da vurmam. Raconu ben kestim. Gani yazılı karşıma çıktı. Yumruk yumruğa vuruşacağız. Raconu bozan, cezayı öder. Öyle mi? Öyledir.

Player 1

Player 2

Player 3

Alparslan Episode 32 Urdu Subtitles

Tamam. Çıkın lan. Baba. Baba neredesin baba? Hala hadi çabuk gel. Nerede kaldın? Allah’ım Ela’ya bir şey olmasın. Ya lütfen olmasın ya! Sen kızımı koru, sen kızımı kolla ya Rabbim. Hadi bakalım aslan parçası. Hadi bakalım. Dur oğlum, dur, gel. Daha dur. Biraz hırsımızı alalım yahu.

Next Episode

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu