Sipahi Episode 2 Urdu Subtitles free

Görürüz şimdi negatifi pozitifi. Sipahi Episode 2 Urdu Subtitles free Ay geliyorlar. Umarım güzel haberlerle geldiniz. Buyurun buyurun. İyi bir başlangıç diyelim. Size yatırım alanlarında süresiz işletme hakkı veremeyiz. Ama yirmi yıllık bir işletme hakkı uygun görünüyor.

Sipahi Episode 2 Urdu Subtitles free

Kabul ederseniz Serbey ailesine topraklarımızdaki yatırımlar için tüm koşullar sağlanacak. Ne beklenecek yine? Konjonktür mü? Hayır. Aslında zamanlama size bağlı. Yakında ilk dijital paramızı üreteceğiz.

Bu halkımızın bağımsızlığı için çok önemli. El Salvador gibi yani. Dijital parayı, resmi paranız yapacaksınız, öyle mi? Bu konuda çalışmalarımız sürüyor. Kesinleşince yeni yatırımcımız olarak sizin de haberiniz olur.

Devlet kurmak için resmi para gerekir. Anlamadım. Yani Türkiye karşı resmi para basıyor olmak çok akıllıca bir adım. Onu söylemek istiyoruz. Sizin göreviniz tam olarak nedir?

Player 1
Player 1 Download
Player 2
Player 2 Download
Player 3

O koruma müdürü mü yoksa… benim hayatımı koruyor. Parada bir yatırımcı için hayati önem taşır, değil mi? Daha ne olsun? Bizden beklentiniz nedir? Türkiye Merkez Bankası dijital para projesi için çalışmalara başladı. Şu anda birinci fazda olduklarını biliyoruz.

Tamam abi, işte biz de tedbirsiz gezmiyoruz ya. Yalnız bak ben sana bir şey söyleyeceğim ha. Valla. Sen negatifi çağırıyorsun, yapma, pozitif düşün.

Onlar kim ki biz buradan çıkamayacağız? Sen niye bu kadar rahatsın kardeşim? Ağabey bana hayatım boyunca rahat olmam öğretildi, öyle büyüdüm yani. Serbeylerin prensiyim sonuçta ya. Unuttun mu ya? Ben zengin çocuğuyum. Bana da şunu öğrettiler fazla rahatlık adamın başını belaya sokar, biz de sokak çocuğuyuz.

Pervious Episode | Next Episode

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu