Dokuz Oguz Episode 2 Urdu Subtitles free

Senin bu hatun var ya fena. Dokuz Oguz Episode 2 Urdu Subtitles free Böyle bir karım olsa sırtım asla yere gelmez. Ne diyorsun lan? Dur dur. Önce dinlemeyi öğren. Bu ne biliyor musun? Bu çok kuvvetli bir zehir ama boş. Neden? Çünkü az evvel karının koluna zerk ettim. Diyorum ki 20 dakikan var. Ya karını hastaneye yetiştirirsin ya da beni takip edersin.

Dokuz Oguz Episode 2 Urdu Subtitles free

Alpay! Elimden kurtulamayacaksın! Karar senin! Sibel Yine düşmeme izin vermedin. Sibel! Sibel sakın uyuma Sibel! Sibel gözünü aç! Çok uykum var. Gözünü aç gülüm gözünü benden ayırma sakın. Hiç ayırmadım ki zaten. Ben hep sana baktım. Gözüm senden başkasını görmedi. Öleceksem de sana bakarak öleyim. Ölmeyeceksin! Sibel ölmeyeceksin. Sibelim, gülüm aç gözünü haydi.

Çok garip hiç böyle hissetmemiştim. Çekilsene lan! Hiç böyle hissetmemiştim bu kadar ölüme yakın. Sibel böyle konuşma. Çok kötüyüm eğer bana bir şey olursa… Sibel olmayacak, sana bir şey olmayacak. Çekil lan! Yavuz buranın doktorları iyidir değil mi? Çünkü durumu ciddi. Merak etme her türlü imkan var burada. Hem başka bir yere gidemez, burası güvenli.

Fidan ne olur rahatla biraz hem bak ilk müdahalesi yapılmış kurtulacak zaten. Sen olmasan biz ne yapardık hiç bilmiyorum. Söz veriyorum sana her şey düzelecek. Bekle beni burada hemen geliyorum. – Nereye? Ramo aradı Sibel’i getiriyor ama durumu iyi değil. Müdahale için hazırlanmak lazım. Sibel aç gözünü Sibel! Az kaldı gülüm yetişeceğiz az kaldı.

Turkce Urdu

Keşke başka bir hayatımız olsaydı Ramo. Mesela başka bir yerde tanışsaydık ya da okul arkadaşı olsaydık ne güzel olurdu. Yine sever miydin beni? Ben seni hep severdim. Ama ne hayal ettiysem olmadı işte. Sibel böyle konuşma. Geç kaldık her şeye. Geç kalmadık hiç bir şeye geç kalmadık biz yeni başlıyoruz. Ne olursun gözünü kapatma gülüm aç gözünü.

Dokuz Oguz Episode 2 Urdu Subtitles free

Oysa ne çok isterdim bir kapıyı çalmayı, kapının çalmasını. Kapının ardında senin olmanı çok isterdim. Ölmek istemiyorum. Ölmeyeceksin! Sibel ne olursun uyuma. Sibel gözünü aç Sibel! Sibel az kaldı yetişeceğiz. Geçmiş olsun abi. Geçmiş olsun. Şahin! Oğlum! Yavrum – Annem! Geldik anam geldik. Ya ödümü koparttınız benim. Size bir şey olsa ben ne yaparım, ölürüm lan ölürüm.

Download

Geçmiş olsun kardeş. İyi misin? Mühim değil oğlum ben iyiyim, asıl siz iyi misiniz? Şahin… Hasan nerede? Diğerleri nerede? Onlar niye gelmediler. Konuşsanıza. Neredeler bir şey diyin. Tanker’i öldürdüler yenge. Gökhan’ı, Sabri’yi, Hüseyin’i… Canlarım… Şahin, Hasan nerede konuşsana. Dokuz Oguz Episode 2 Urdu Subtitles free Yoksa o da mı? Ramo abim iyi. Ama Hasan abiyi vurmuşlar. Yenge Hasan vurulmuş. Tamam… Hasan’ı vurmuşlar.

<<Previous Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu