Yalniz Kurt Episode 32 Last Episode Urdu Subtitles free

İstihbaratçıların listesi kesinlikle ele geçirilecek. Yalniz Kurt Episode 32 Last Episode Urdu Subtitles free Bu konuda özel bir çalışma yapıyorum Muammer Hoca. Endişeye mahal yok. Ondan sonra da, Fettah Dahhak’ın, yıllardır işbirliği yürüttüğü uluslararası bir çok güç odağı devreye girecek.

Yalniz Kurt Episode 32 Last Episode Urdu Subtitles free

Listenin geniş alanda dağıtılması konusunda, düşünmek gerektiği kanaatindeyim. Yani listenin ele geçirilmesi ayan beyan böyle ortaya çıkarsa, Türkiye sağlam bir savunma oluşturabilir. Sayın Dahhak, bu operasyonu kendi içinde gizli tutmayı tercih etmez mi? Bence daha doğru olur.

Bizim çalışma yöntemimiz budur, Raşit Beyefendi. Kırk yıldır, önce içeriye sızılır. Bilgi alınır. Sonra, silahlı yapılarla bu bilgi paylaşılır. Biz, silahı tutan el olmayı tercih etmeyiz. Bu da Fettah Dahhak’ı dünya kamuoyunda saygın bir yerde tutar. kendisine isnat edilen suçlamalarda, net sonuçlar alınamaz. Hâlâ dünyanın pek çok yerinde, siyasal ve finansal destek sağlanmasının altında yatan sır, budur.

Yalniz Kurt Episode 32 Last Episode Urdu Subtitles free

Peki Halit Bey, bu adama nasıl ulaşacağız, bir an önce ulaşmak lazım. Yetim Kurtlarla. Kendisine ait özel bir ekiple, gizli bir üste yaşadığını öğrendik. Bu bilgiye de, Yücel Müdür’ün bağlantıları aracılığıyla ulaştık. Mekana girilecek. Ve Türkiye Cumhuriyeti’nin, dünya çapındaki istihbarat listesi ele geçirilecek. Öncelikle, Tekin Giritli, ortadan kaldırılacak. Sonra listedeki tüm isimler, tek tek, imha edilecek.

Player 1
Türkçe Urdu download

Hadi bakalım bana müsaade. Dur canım ben de seni yolcu edeyim. Dur ya ben yolu biliyorum, dur. İyi de, bu beynin de oksijene ihtiyacı var. Değil mi bu beyin nasıl çalışacak başka? Türkiye Cumhuriyeti’nin de, senin gibi adamlara ihtiyacı var Tekin. Ama dikkatli ol. Bu hainlerin nereden çıkacakları hiç belli olmuyor. Ayaklarına sağlık Müdürüm, uğurlar olsun. Sizin de işiniz rast gelsin. Uğurlar olsun. Görüşürüz Müdürüm.

Yalniz Kurt Episode 32 Last Episode Urdu Subtitles free

Aybars! Diyorum ki, şu bizim yer altındaki mekanı, şöyle yüksek bir binanın terasına taşısak ne dersin? Valla sen he de bana uyar dayı. Hatta ben yer bile buldum. Lan elinizden gelse beni ne hallere sokacaksınız be. Halit Bey’e haber ver. Söyle. Emniyet Müdürü adamımızın yanından ayrıldı. Tamam izlemede kalın.Yal

<<Pervious Episodes

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu