Yalniz Kurt Episode 31 2nd Last Urdu Subtitles free

O iki baş belasından Yalniz Kurt Episode 31 2nd Last Urdu Subtitles free sonsuza kadar kurtulacağız. Onları bana gönder. Ah be Kurtoğlu! Seninle ilgili çok güzel planlarım vardı. Ama artık benim de elimden hiçbir şey gelmez. Ya devlet diyorsunuz. Emniyet diyorsunuz, istihbarat diyorsunuz. Bir kızcağızla bir adamdan iz yok günlerdir ya.

Yalniz Kurt Episode 31 2nd Last Urdu Subtitles free

Nasıl bir iş bu? Doğan! Lafını tart öyle konuş. Sadece Doğan değil, Müdürüm. Doğan Sakınmaz. Ben lafımı sakınmam. Abilerim. Yapmayın ya gözünüzü seveyim. Zaten canımız sıkkın. Kırmayalım birbirimizi. Buradasın. Çünkü özel bir durum var. Sana fikrin sorulursa konuşursun. Diz dövülecek yer değil burası. Allah Allah! Yani fikrimiz sorulursa konuşacağız, öyle mi? Evet. Emir komuta bende, ona göre. Ben tezkere bırakmadım. Polis rozetim de yok.

Gidiyoruz dediler, geldik. Ama… bu masada da lafımız sözümüz yoksa burada oturmanın da lüzumu yok. Gözünü seveyim abi. Otur. Dayı, ne olur sen de bir sakin ol. Gelmek iradeyle gitmek Yalniz Kurt Episode 31 2nd Last Urdu Subtitles free icazetle. Ben, kardeşimi kendi yöntemlerimle de bulurum. Müsaadenizle, Müdürüm.

Müsaade senin. Güle güle. Dayı, ben yolcu edeyim. Lan rahatsız etmeyin, dedim. Peki, gelsin. Kusura kalmayasın. Böyle apar topar geldik ama. Peyami Kardeşim. Sorun yok. Aramızda teklif olmaz. Var olasın. Geç buyur.Yalniz Kurt Episode 31 2nd Last Urdu Subtitles free Eyvallah. Ya bu Doğan Sakınmaz’la uğraştığımız yetmiyormuş gibi bir de üstüne üstlük içeride sıkıntı çıktı. Hayırdır Gani Birader? Halit Bey beni aşıp Yücel müdür üzerinden örgütle temasa geçmişler. Böyle bir şey olabilir mi ya? Biz aynı masaya oturduk.

Şaşılacak bir şey yok. Nasıl yani? Halit Bey, yakın olduğu üyeyle halletmiş işini. Seni istediği gibi kullanamazdı. Ben zaten sadece Konsül’ün emellerini yerine getiririm. Kimse beni kendi istediği gibi kullanamaz. Ben tıraş bıçağı mıyım ya? Sen, iki tarafı keskin bıçaksın. Kamasın sen, Gani. Halit Bey’in yaptığı şeye takılma. Konsül başkanıdır, yapar. Sen asıl dönüp örgüte sor. Seni niye aradan çıkarmışlar? Doğru diyorsun tabii.

Plyer 1

Download 1

Örgüt içinde Türk istihbaratına çalışanlar listesini aldığımızdan beri diyetimiz bitmedi. Lanet gelsin hepsine. Onların yaptığı da az bu bir şey değildi. Tabii canım. Sadece beş ilin sorumlusunu ben infaz ettim. Deşifre olduktan sonra. Yani büyük iş yaptılar. Ama büyük tefeciler. Beş verip yüz istiyorlar ya. Böyle bir şey var mı? Ve yine gözleri doymuyor.

Yani ben bunlara çalışacağıma Yalniz Kurt Episode 31 2nd Last Urdu Subtitles free Giderim T.C.’yle savaşırım daha iyi. En azından mertler yani. Ee? Ne yapmak istiyorsun? Ben buraya niye geldim, ne konuşuyorum. Kusura bakma. Parti Harun Karacabey’in nerede olduğunu öğrenmek istiyor. Nerede bu adam? Yani… yukarının bir hamlesi mi bu? Yoksa içimizde bir hain mi var? Valla zor zamanlar. Her ikisi de olabilir.

<<Pervious Episode | Next Episode>>

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu