Yalniz Kurt Episode 30 Urdu Subtitles free

Eğer planlarınızı bana Yalniz Kurt Episode 30 Urdu Subtitles free daha açık bir şekilde anlatırsanız, ben de planlarımı ona göre yaparım. Bu konuyu aramızda değerlendirmemiz gerekir. -Tabii. -Ayrıca, büyüklerimize danışmamız gereken şeyler var, onu da unutmayın.

Yalniz Kurt Episode 30 Urdu Subtitles free

Siz rahatınıza bakın. Tabi tabi bekliyoruz biz. Anlamış olabilirler mi? Olabilirler. Aybars. -Dikkatli olun. -Anlaşıldı. Buraya gelmeyi teklif ettiğinde evet dedim ama ne zormuş kardeşim ya. Adam karşımda gevrek gevrek konuşuyor. Yemin ediyorum dişlerim ağrıdı çenemi sıkmaktan. Abi. Yine de maşallahın var ha.

Ben dedim ki bir araya sinirleneceksin de sıkacaksın kafasına. İyi iyi. Sanki sen çok rahatsın ha. Ben rahatım abi. Görmüyor musun ya? Magazin muhabbeti bile yaptık. Yemin ederim. Nereye varır bu iş sence? Eğer gerçekten sıcak parayı istiyorlarsa bilgileri vermeleri lazım. Yalniz Kurt Episode 30 Urdu Subtitles free Yok oğlum, bunların ne işi olur parayla? Görmüyor musun? Dünyanın her yerinden para yağıyor. O iş öyle değil abi. Gizli hesaplardan gelen para başka resmi şirketlerden gelen para başka. Bana ihtiyaçları var. İkna olurlar mı sence? Valla buralara kadar onun için geldik.

Player 1

Alparslan Episode 32 Urdu Subtitles

Göreceğiz. Ya anlıyorum sen biraz asabisin, sinirlisin de niye bu kadar gerginsin ya? Eğer ikna olmazlarsa bu iş burada bitmez. Nasıl yani? Senin gibi itibarlı bir şirketi geri çevirmeleri sana inanmadıklarını gösterir. Bu da buradan bizi elimizi kolumuzu sallayarak göndermezler demek. Ya abi Allah aşkına!

Pervious Episode | Next Episode

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu