Yalniz Kurt Episode 28 Urdu Subtitles free

Benim yakınımda bulunmanın Yalniz Kurt Episode 28 Urdu Subtitles free doğal sonucu. Korkunun olmadığı yerde saygı da olmaz. Bu ev, siz, oğlunuz, güvenlik şirketleriniz, gizemli işleriniz… Ben artık size saygı duymuyorum! O yüzden buradan gidiyorum. Babanın bu kararını onaylayacağını mı sanıyorsun?

Yalniz Kurt Episode 28 Urdu Subtitles free

Onaylamıyorsa, hesap vermem gerekirse ben onu babamla kendi aramda çözerim. Size hesap vermek zorunda olduğumu düşünmüyorum. Yanlış yapıyorsun Meryem. Baban bu kararından hoşlanmayacak. Ve elbet… …bunun bir bedeli olacak. Herkes size borçlu, öyle mi? Hep ödenmesi gereken bir bedel var, değil mi? Siz gerçekte kimsiniz Harun Bey? Yoksa şu Golyat denen yapının başında siz mi varsınız?

Altay ile fazla gezip tozduğun belli. Golyat, he? Evet Golyat. Siz Altay ile ne yapıyorsunuz? Gece yarılarına kadar el ele dolaşıp birbirinize masallar mı anlatıyorsunuz? Masal değil, gerçekleri konuşuyoruz biz. Uyarmış olayım Meryem. Gerçekler senin hayal gücünün bile kaldıramayacağı kadar büyük. Dikkat edin de siz o gerçeklerin altında kalmayın.

Yalniz Kurt Episode 28 Urdu Subtitles free

Altay Efendi seni kumandanıyla da tanıştırdı mı? Ondan mı dinledin bu Golyat masallarını? Kumandan mı? O kim? Yazık. Haberi yok demek. Altay’a söyle, o anlatır sana. Çok tehlikeli sularda yüzüyorsun Meryem. Ben Altay’a güveniyorum. Farkında değil misin?

Altay bu devletin derin yapılanması için çalışan basit bir tetikçi yalnızca. Geçmişi korkunç suçlarla dolu. Altay masum. Öyle olmasa hapse girecek olan Haruncan değil, Altay olurdu. Son kez söylüyorum, Altay’dan uzak dur. Bedeli ağır olur! Sana gelecekten bahsediyorum.

Avuçlarına bırakacağım, yarının anahtarından bahsediyorum. Bu Yalniz Kurt Episode 28 Urdu Subtitles free ne biliyor musun? Babanla… …abim Yavuz ile yetimhanede ortak kullandığımız dolabın anahtarı. O dolap bende. Ve babanın gerçek hayalleri de içinde. Bakıyorum da gemileri yüzdürmeye başlamışsın. Bu kayaya çıktığın ilk geceyi hatırlıyor musun? İlk ders, ilk sı/nama.

Alparslan Episode 32 Urdu Subtitles

Şimdi senin gözlerini bağlayacağım. Bakalım ödlek bir çocuk musun, yoksa adam oldun mu? Bu gece burada kalacaksın. Yatmak yok. Gözünü açmak yok. Bir yere kaçmak yok.

Previous Episode | Next Episode

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button

Adblock Detected

Off Ads Blocker Kindly Request by Turkce Urdu